Round 2

Under 12 Denis O'Donovan Trophy

Limit Date

21st October 2017

Results

ID Home Away Winners
2.01Canterbury Academy 6-2 Abbey SchoolCanterbury Academy
2.02Dover Christ Church Academy 4-6 Charles Dickens SchoolCharles Dickens School
2.03Harvey GS for Boys 2-0 Royal Harbour AcademyHarvey GS for Boys
2.04King Ethelbert School 8-3 Folkestone AcademyKing Ethelbert School
2.05Brockhill Park PA College 6-0 Archbishops SchoolBrockhill Park PA College
2.07Dane Court GS 2-0 Sandwich TSDane Court GS
2.08Herne Bay High School 3-0 Marsh AcademyHerne Bay High School
2.09Queen Elizabeth's GS 3-0 Sittingbourne CCQueen Elizabeth's GS
2.10Simon Langton GS for Boys 1-2 Sir Roger Manwood's Sch.Sir Roger Manwood's Sch.
2.11Spires Academy 1-13 St George's C of E School (B'stairs)St George's C of E School (B'stairs)
2.12Towers School 4-0 Ursuline CollegeTowers School
2.14Fulston Manor School 3-2 Rainham Mark GSFulston Manor School
2.15Westlands School 4-2 Robert Napier SchoolWestlands School
2.17Beths GS 13-1 Garrard AcademyBeths GS
2.18Bexley GS 0-0 Charles Darwin SchoolBexley GSP
2.20Cleeve Park School 0-5 Bishop Justus C of E SchoolBishop Justus C of E School
2.21Harris Academy Falconwood 1-9 Hurstmere SchoolHurstmere School
2.22Harris Academy Beckenham 4-2 Hayes SchoolHarris Academy Beckenham
2.23Leigh Academy 7-5 Kemnal TCLeigh Academy
2.25St Simon Stock School 7-0 Hayesbrook SchoolSt Simon Stock School
2.26Sevenoaks School 0-4 Homewood SchoolHomewood School
2.27Oakwood Park GS 5-4 Tunbridge Wells GS for BoysOakwood Park GS
2.29Woolwich Polytechnic 4-2 Wilmington GS for BoysWoolwich Polytechnic
2.30Wilmington Academy 0-2 St Paul's AcademySt Paul's Academy
2.31Saint George's C of E School (G'end) 0-2 Ravens Wood SchoolRavens Wood School
2.32Northfleet TC 1-4 Howard SchoolHoward School

Fixtures

ID Association Opponent DateKick-Off
2.26 Sevenoaks School 0-4 Homewood School 27-Sep-2017 -Complete
2.02 Dover Christ Church Academy 4-6 Charles Dickens School 03-Oct-2017 -Complete
2.25 St Simon Stock School 7-0 Hayesbrook School 03-Oct-2017 -Complete
2.22 Harris Academy Beckenham 4-2 Hayes School 05-Oct-2017 -Complete
2.04 King Ethelbert School 8-3 Folkestone Academy 06-Oct-2017 -Complete
2.09 Queen Elizabeth's GS 3-0 Sittingbourne CC 09-Oct-2017 -Complete
2.07 Dane Court GS 2-0 Sandwich TS 09-Oct-2017 -Complete
2.16 Oasis Academy (IOSA) 0-2 Valley Park School 09-Oct-2017 -Incomplete F
2.01 Canterbury Academy 6-2 Abbey School 11-Oct-2017 -Complete
2.12 Towers School 4-0 Ursuline College 12-Oct-2017 -Complete
2.15 Westlands School 4-2 Robert Napier School 12-Oct-2017 -Complete
2.08 Herne Bay High School 3-0 Marsh Academy 12-Oct-2017 -Complete
2.11 Spires Academy 1-13 St George's C of E School (B'stairs) 13-Oct-2017 -Complete
2.29 Woolwich Polytechnic 4-2 Wilmington GS for Boys 13-Oct-2017 -Complete
2.03 Harvey GS for Boys 2-0 Royal Harbour Academy 16-Oct-2017 -Complete
2.21 Harris Academy Falconwood 1-9 Hurstmere School 16-Oct-2017 -Complete
2.23 Leigh Academy 7-5 Kemnal TC 16-Oct-2017 -Complete
2.10 Simon Langton GS for Boys 1-2 Sir Roger Manwood's Sch. 17-Oct-2017 -Complete
2.18 Bexley GS 0-0 Charles Darwin School 17-Oct-2017 -Complete
2.32 Northfleet TC 1-4 Howard School 17-Oct-2017 -Complete
2.05 Brockhill Park PA College 6-0 Archbishops School 18-Oct-2017 -Complete
2.30 Wilmington Academy 0-2 St Paul's Academy 18-Oct-2017 -Complete
2.31 Saint George's C of E School (G'end) 0-2 Ravens Wood School 18-Oct-2017 -Complete
2.17 Beths GS 13-1 Garrard Academy 19-Oct-2017 -Complete
2.27 Oakwood Park GS 5-4 Tunbridge Wells GS for Boys 19-Oct-2017 -Complete
2.20 Cleeve Park School 0-5 Bishop Justus C of E School 19-Oct-2017 -Complete
2.06 Hartsdown Academy 0-2 Dover GS for Boys 19-Oct-2017 -Incomplete F
2.14 Fulston Manor School 3-2 Rainham Mark GS 19-Oct-2017 -Complete
2.19 Bonus Pastor Catholic CollegevBexleyheath Academy 21-Oct-2017 -Void
2.28 Knole AcademyvMaplesden Noakes School 21-Oct-2017 -Void
2.13 Borden GSvGreenacre Academy 21-Oct-2017 -Void
2.24 St Columba's School 2-0 Harris Academy Orpington 21-Oct-2017 -Incomplete F